OFERTA

Nasza firma posiada bogatą ofertę ubezpieczeń, dzięki której Państwo będziecie mogli czuć się stabilnie i mieć gwarancję bezpiecznej przyszłości.

Agencja ubezpieczeniowa SUPRO
stawia na swoje bogate doświadczenie, profesjonalizm oraz ubezpieczenie o jak najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach.

HomeUbezpieczenia

Ubezpieczenie jest to umowa, którą zawiera zakład ubezpieczeń ze swoim klientem. W wypadku gdy klientowi, przytrafia się nieszczęście wyszczególnione w polisie ubezpieczyciel ma obowiązek wypłacić mu odszkodowanie. Klient natomiast zobowiązany jest do terminowego opłacania składek. Czym najlepiej kierować się gdy nie jesteśmy pewni czy wykupić polisę? Wystarczy zastanowić się czy w dramatycznej sytuacji takiej jak spalenie domu, kradzież samochodu lub w innej jaką może przynieść nam życie damy sobie radę sami odbudować to co straciliśmy. Warto też wiedzieć, aby nie podejmować decyzji o ubezpieczeniu przed zapoznaniem się z Ogólnymi Warunkami Umów. Jest to regulamin opisujący przedmiot ubezpieczenia, za jakiego rodzaju zdarzenia odpowiada zakład ubezpieczeń oraz w jakich okolicznościach odpowiedzialność naszego ubezpieczyciela jest całkiem wyłączona. W regulaminie są też informacje o wysokości składek, a także wiadomość o czasie, który wyznacza nam ubezpieczyciel na zgłoszenie ewentualnej szkody.

 • Komunikacyjne

  Dzięki współpracy z wiodącymi na rynku towarzystwami ubezpieczeniowymi klient otrzymuje kalkulację ubezpieczenia w kilku firmach. samochody i inne pojazdy w zakresie obowiązkowego ubezpieczenia OC, autocasco, NW, Assistance, informacji prawnej oraz ochrony prawnej - od zdarzeń losowych i kradzieży.

  Liczba artykułów:
  8
 • Majątkowe

  Dzięki współpracy z wiodącymi na rynku towarzystwami ubezpieczeniowymi klient otrzymuje kalkulację ubezpieczenia w kilku firmach. Ubezpieczyć można domy, mieszkania, domki letniskowe oraz własną osobę od OC w życiu prywatnym.

  Liczba artykułów:
  3
 • Dla firm

  Dzięki współpracy z wiodącymi na rynku towarzystwami ubezpieczeniowymi klient otrzymuje kalkulację ubezpieczenia w kilku firmach. Oferujemy pełny wachlarz ubezpieczeń dla firm i instytucji.

  Liczba artykułów:
  8
 • W podróży

  Dzięki współpracy z wiodącymi na rynku towarzystwami ubezpieczeniowymi klient otrzymuje kalkulację ubezpieczenia w kilku firmach.

  Liczba artykułów:
  2
 • Inne ubezpieczenia
  Liczba artykułów:
  1
 • Ciekawe ubezpieczenia
  Liczba artykułów:
  1

Ilość odwiedzin

Darmowy licznik odwiedzin

Online

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

Napisz do nas

 

Jeżeli chcesz skontaktować się z nami w sprawie ubezpieczenia - możesz liczyć na naszą pomoc, napisz na nasz adres e-mail lub skorzystaj z formularza w zakładce Kontakt. 

Znajdź nas na FB

 

 

Free business joomla templates